Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-04-14 15:53:15

Arandeer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 1
Punktów :   

UWAGI!!

Mam pytanie. Jak gildia ma funkcjonować dobrze skoro gracze nie pomagają sobie nawzajem!?. Z tego co się orientuje to wzajemna pomoc jest jedną z podstaw gildii , natomiast ja nie mogę się doprosić o pomoc hmm. Kolejna sprawa. Po co przyjmować graczy którzy nie są aktywni? Wchodząc do świata w godzinach powiedzmy szczytu widzę 3 aktywnych graczy i zauważam że co niektórzy w RoM byli np. kilkanaście dni temu(w momencie kiedy decydowałem się na guardianangel skusiła mnie duża ilość graczy i myśl że to zapewne niesie za sobą współprace , a tu rozczarowanie). Taka sugestia że chyba lepiej żeby było "nas" mniej ale za to będą tylko aktywne osoby zaangażowane w rozwój gildii. Kolejna sprawa która mnie zastanawia to dlaczego jest taki rozrzut "levelowy", od jakiegos 14 do 30 któregoś. Myślę że fajnie by było gdyby gildia prezentowała sobą jakiś poziom chociażby pod względem lvl a nie przyjmowanie kogo popadnie (mam na myśli graczy którzy chcą być w gildii tylko dlatego bo fajnie wygląda ten napis pod nazwą postaci). I dlaczego wy się dziwicie że się ludzie nie rejestrują na forum skoro tu się nic nie dzieje? Piszę gdyż jestem rozczarowany , i nie tego się spodziewałem. Przykro ale może mój post da komuś do myślenia . Pozdrawiam

Zerowa odpowiedz w dodatku od wczoraj nikogo na RoM nie było. Jednym słowem ŻENADA!!!!! będę odradzał waszą gildie komu się da. Do widzenia

Ostatnio edytowany przez Arandeer (2010-04-15 16:32:35)

Offline

 

#2 2010-04-15 17:54:47

Ironizer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: UWAGI!!

Ja bylem cały dzień sam online, co było powodem mojego odejścia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wol.pun.pl www.internetowo.pun.pl www.krolowiebakugan.pun.pl www.jaizdrowie.pun.pl www.zabkowiceslaskie.pun.pl