Nazwa forum

Opis forum

#1 2010-04-03 13:23:23

Ironizer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 5
Punktów :   

Wszelakie śmieszne historyje z RoMa waćpan opowiedz!

No wiec jeśli macie jakieś screeny, lub ciekawe historie to zapraszam do opowiadania ich, pośmiejmy się razem Proponuje opowiadać ogólnie o grach mmorpg (nie tylko RoM), lub sytuacjach z życia związanych z mmo.

To może ja zacznę, historyja nie jest zbyt śmieszna, to bardziej FAIL z mojej strony.

No wiec jak jeszcze nie ogarniałem gry na którymś tam z pierwszych leveli przeteleportowałem się na drugi koniec mapy i musiałem wracać ponad godzinę do początkowych lokacji ;d
Innym razem w GUILD WARS kupiłem najdroższy barwnik żeby pofarbować sobie zbroję i przez przypadek pofarbowałem sobie plecak, którego ofc nikt nie widzi ^^.

Może jeszcze sobie coś przypomnę, w międzyczasie zapraszam do dyskusji

Offline

 

#2 2010-04-03 18:00:33

Altairen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wszelakie śmieszne historyje z RoMa waćpan opowiedz!

Ja w World of Warcraft siedziałem w barze z kolegą (taki serwer wow-arena) i przeszła laska zacząłem gwizdać. Powiedziałem ,, Mała masz cyce jak Pabianice a Dupe jak Zgierz i wszystko wiesz `` potem zauważyłem że to GM i przez tydzień byłem kurczakiem. Tylko tydzień bo na drugi tydzień byłem żabą.

Ostatnio edytowany przez Altairen (2010-04-03 18:05:18)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lilental.pun.pl www.poke-gra-forum.pun.pl www.uwmeti.pun.pl www.twmodlin.pun.pl www.socjologiawsei.pun.pl