Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-03-31 22:27:55

Asgoth

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 4
Punktów :   

CO TO MA BYC !?

No to widzę ze jestem w odpowiednim czasie, gildia jest "młoda" - wiec trzeba ja ukształtować... Po pierwsze prośba do Admina - robiłem już wiele forum i widzę ze przyda wam się oprawa graficzna, proszę o wspoladmina (na modzie niezbyt wiele zrobię)... rozumiem ze to głupie tak dać nieznajomemu który jest w klanie 3 dni admina ale ja chce pomoc klanowi, w razie odmowy mogę poinstruować co i jak

2. Trzeba lekkiego zabiegu dla klanu... co to ma być !? 3 członków na forum zarejestrowanych a reszta to co... te forum powinno kipieć od ludzi. Moze by tak granice lvl (jestem pomiędzy bo ludzi się zniechęca lekko, ale gildie trzeba postawić na nogi!) i jakieś wpłaty po 20 z surowca dziennie (minimum)... Co do TS'a mnie to obojętne zależy od was, mogę zorganizować kanał jak chcecie.

No to na tyle, źle się czuje wiec myśleć nie umiem za bardzo dziś (jestem w szoku powypadkowym xD - spadłem ze schodów i chyba se kręgosłup uszkodziłem ;[).

Proszę o dalsze propozycje i pomysły bo czas postawić ten klan na nogi... 100k zainwestowane, fajna nazwa jest no to teraz czas rozkręcić biznes

Offline

 

#2 2010-04-01 21:30:46

Ironizer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: CO TO MA BYC !?

Wg. mnie codzienne wpłaty to bezsens, jak to wprowadzimy to nie będziemy mieli członków bo prędzej sami odejdą niż ktoś ich wyrzuci Najlepsza droga jest selekcja, ale to wymaga czasu. Później powywala się ludzi na niższych levelach którzy nie graja, albo nie ogarniają gry. Co za tym idzie gildia będzie bardziej ogarnięta, a wiec ludzie beda chcieli w niej zostać i będą w nią inwestowali swój czas Najlepszym wyjściem jest tutaj - czekać, bo i tak nic na dzień dzisiejszy nie zdziałamy, sukces przychodzi z czasem Dziękuje, dobranoc.

P.S. Nie mam polskich liter w klawce i wszystkie błędy muszę poprawiać słownikiem Mozilli ;(

Offline

 

#3 2010-04-01 21:43:10

Khalidon

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: CO TO MA BYC !?

O pierwszej kwesti, to musisz sie skontaktowac z Tequila.
VT bedzie jutro i zostana umieszczone na forum namiary. Masz racje co do tego, ze gildie trzeba rozkrecic. Wiele zalezy od osob ktorze zarzadzaja, ale tez pozostali musza cos wniesc ( nie mowie o surowcach, a checi do gry i rozwoju gildi).
Zaewnie na dniach zostanie umieszczony skrocony regulamin gildi, wiadomo ze beda przyjmowane mile kazde komentarze, bo jestesmy tutaj po to, aby wspolnie cos tworzyc.

Offline

 

#4 2010-04-01 21:46:54

Asgoth

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: CO TO MA BYC !?

Hm... widzę ze nie rozumiesz mnie w tej kwestii, ja nie mowie o wprowadzeniu abonamentu tylko o tym ze tak naprawdę 6 z nas coś wpłaca i rozbudowuje gildie a pozostałych 19 to co? nawet na forum nie raczy zajrzeć... Trzeba zrobić lekki reborn gildii, zostawić tych co się angażują i interesują a tych co nawet nie wiedza ze maja gildie wywalić - nie będę wskazywał palcem. 

Mam nowy pomysł - RADA

Otóż zauważyłem iż takowej nie mamy a by się przydała, potrzeba by 2-4 członków którzy by byli wsparciem dla liderki w razie dylematu ale również potrafili rozsądnie zarządzać gildia, powinny to być osoby silnie zainteresowane życiem gildii  - zauważyłem już 3 takie osoby.

Zycie gildii na forum -

Otóż proponuje ważne informacje umieszczać na forum i jeżeli dostane wspoladministartora pomogę ukształtować dział na to specjalnie poświęcony. Na forum jak już mówiłem - powinno kipieć od naszych członków.

Nad reszta moich idei muszę jeszcze pomyśleć żeby nie zaproponować nierozsądnej rzeczy.

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam

Offline

 

#5 2010-04-02 02:17:37

Ironizer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: CO TO MA BYC !?

http://img59.imageshack.us/img59/3240/guardianangel.jpg

Nudziło mi się xD

edit: Ja również mam doświadczenie w ogarnianiu forum, jakbyście potrzebowali pomocy, piszcie PM

Ostatnio edytowany przez Ironizer (2010-04-02 02:19:14)

Offline

 

#6 2010-04-02 17:54:23

Altairen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: CO TO MA BYC !?

Asgoth ja też wpłacam na gidię ponad 1100 rudy i drewna od dziś, a tak w ogóle to nowy jestem. A z gidiami mam dużo do czynienia miałem 15 w wowie i w innych grach moge sie przydać. A Ironizrer superancki obrazek. Pomysł z radą dobry.

Ostatnio edytowany przez Altairen (2010-04-03 09:53:51)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uwmeti.pun.pl www.socjologiawsei.pun.pl www.poke-gra-forum.pun.pl www.geografia.pun.pl www.lilental.pun.pl